
Öveges labor a Deák Gimnáziumban – fizika és kémia laborfoglalkozások
- Publikálta Kőrösi Admin
- Kategóriák Kőrösi
- Date 2024.12.02.
2024/25-ös tanévben az iskolánk tanulóinak lehetősége nyílt a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium természettudományos laborfoglalkozásain való részvételre.
A 8.a és egy héttel később a 8.b osztály vett részt a laborgyakorlaton. Érdekes és tanulságos kísérletekre nyílt lehetősége a diákságnak.
A tanulnivaló elsajátítása mélyebb és könnyebb, ha kísérletezhetünk.
Itt is szeretnénk köszönetet mondani a Deák Gimnázium vezetőinek és tanárainak, hogy lehetővé tették a foglalkozásokon való részvételt iskolánk tanulói számára.
Tavasszal a 7. évfolyammal folytatjuk.
Varga Olivér (kémia) és Gregositsné Tibol Márta (fizika)




CímkeTermészettudomány
Nagy örömmel üdvözlünk ebben a virtuális térben, ahol izgalmas témákról és érdekességekről olvashatnak. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat és élményeinket az iskolai életből. Cikkeinkben és beszámolóinkban arra törekszünk, hogy betekintést nyújtsunk a tanórák, programok és az oktatás sokszínűségébe. Arra ösztönzünk mindenkit, hogy merüljenek el velünk együtt ebben az izgalmas felfedezésben, és osszák meg gondolataikat a blogon olvasottakról. Várjuk a véleményeket és ötleteket arról, hogy milyen témákat szeretnének még feldolgozva látni itt a blogon. Legyenek részesei ennek a különleges közösségnek, ahol a tudás és a pedagógiai kreativitás határtalan lehetőségeket kínál!
Ez is érdekelhet

„Cserebere nap”
