A 2020/2021-es tanévet az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:

1.a 1.b
Bajor Gergő Andrikó Lili
Batári Bendegúz Balogh Szabolcs
Fazekas Júlia Bander Ágoston
Fogarasi Zita Bősze Anna
Füzes Bianka Hideg Laura
Garamvölgyi Diána Hiegl Emma
Igyártó Alicia Jancsó Zalán
Ivácskovics Márk Janosek Nelli
Nagy Annamária Kabai Áron
Nagy Ferdinánd Kardos Zorka Zita
Nagy Milán Kristóf Kovács-Bruckner Miksa
Ruzsonyi Áron Krnács Stella
Spiegel Vendel Mester Emma
Szabó Szofi Zita Nagy Márton Dániel
Szécsényi Ella Orosz Vince Gábor
Szilágyi Kristóf Parrag Sára
Szopkó Szonja Tombor Emília
Tamási Regina  
Töreky Kira Nikolett  
Török Ádám  
Varga Lili Izabella  
2.a 2.b
Bajkai Borka Dóra Hürkecz Gergő
Dziba Dániel Kovács Lizett
Farkas Zselyke Zsófia Kriston Dalma Málna
Kácser Fanna Nikolaidou Alexandra Chrisanthi
Kaip Luca Viktória Nyári Marcell
Nagy Brúnó Pusztai Adél
Orosz Erik Dávid Somogyi Dóra Lina
Papp Anna Nóra Szabó Bence Dominik
Straszinszky Mira  
Szabó Kornél  
Vass Lili Borbála  
Vörös Panna  
3.a 3.b
Ács-Da Silva Dániel Horváth Barbara
Bajor Zsófia Janosek Lilla
Balázs-Záper Dominik Pascal Ábel Noel
Bősze Dávid Tóth Béla
Dóczi Petra Váraljai Réka
Fazekas Anna Sára  
István Hanga  
Kálmán Zétény  
Ledneczki Márk  
Petruska Milla  
Stefanek Kata  
Szeghi Zsófia  
Szűcs Róbert  
Tóth Anna  
Tóth Luca Emma  
Török Dorka  
Török Marcell Gábor  
4.a 4.b
Deák-Kántor Dániel István Budai Lili
Horváth Inez Nagy Patrícia
Kollár Natasa Szekeres Zalán Sámuel
Kumli Barnabás Wéber Laura Anna
Magyar Anna  
Mezei Balázs József  
Szabó Flóra  
Szeghi Luca  
5.a 5.b
Alabér Levente Brúnó Kurucz Lilien Jázmin
Borbély Villő Szófia Ledneczki Edina
Fizil-Berzeviczy Daniella Parrag Áron
Fogarasi Nóra Rajmon Bálint
Gál Diána Lara Reisz Bertalan
Lakos Jázmin  
Nagy Zselyke Hanna  
Páll Benjámin  
Plattner Kata  
Stefanek Orsi  
Szántó Áron Attila  
Támba Emese  
6.a 6.b
Eisemann Júlia Kinga Árvay Száva
Gágyor Zille Ruman Petra
Huri Diána Szécsi Kornél
Nagy Bianka  
Páll Panna  
7.a 7.b
Balogh Milán  Dienes Gyula Kolos
Erdélyi Dominik Horváth Luca
Rezsdovics Zalán Józan Zsófia Lilla
Stefanek Petra Visnyei Lili Száva
Vasas Richárd Zsankó Ildikó Judit
8.a 8.b
Antus Tamás Gégény Emma
Borbély Bíborka Víta Horváth Barna
Eisemann Zita Klaudia Ivánfai Róbert
Kriszt Natália Vivien Kérdő Gabriella Nóra
Posgay Csenge Kiss Kamilla
Sári Csenge Kollár Anna
Vigh Petra Kothenc Zsombor
  Lázok Levente Ferenc
  Lénárt Olívia Laura
  Nagy Boglárka
  Schlager Júlia
  Szabó Zsófia Kinga
  Szilaski Ádám
  Szilvásy Bence
  Szűcs Ákos
  Udvaros Veronika
  Vajda Vencel

Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön elfogadja a nyilatkozatot azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen. Cookie szabályzat

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close