A 2021/2022-es tanévet az alábbi tanulók zárták kitűnő eredménnyel
(félkövérrel szedve azon tanulók, akiknek a magatartása és a szorgalma is példás-példás):

1.a 1.b
Alács Dániel Bakajsza Hanna
Bartók Marcell Hetessy Anna Flóra
Ezeugwu Borcván Zeus Ikemefuna Jókai Bálint
Fűtő Zsombor Kővári András
István Irisz Lovas Lilien
Jancsó András Nagy Zsolt Péter
Kaliczka Borbála Pap Ágnes
Kálmán Kamilla Zoé Pusztai Kornél
Kereszturi Dávid Szabó Emma
Molnár Veronika Anna Szauer – Nagy Erika
Radván András Zilahi Domán
Suhajda Viktória  
Szekendi – Papp Angelina  
Szilágyi Liza Ildikó  
Takács Dávid  
Török Petra  
2.a 2.b
Bajor Gergő Andrikó Lili
Fazekas Júlia Balogh Szabolcs
Fogarasi Zita Bander Ágoston
Füzes Bianka Bősze Anna
Garamvölgyi Diána Hiegl Emma
Igyártó Alicia Jancsó Zalán
Ivácskovics Márk Janosek Nelli
Nagy Annamária Kovács – Bruckner Miksa
Spiegel Vendel Nagy Márton Dániel
Szabó Szofi Zita Parrag Sára
Szécsényi Ella Tombor Emília
Szopkó Szonja  
Tamási Regina  
Török Ádám Norbert  
Varga Lili  
3.a 3.b
Ádám Martin Csík Anna Krisztina
Bajkai Borka Dóra Horváth Lia
Csekő Szilárd Kálmán Hürkecz Gergő
Dziba Dániel Kazmouz Ibrahim
Farkas Zselyke Zsófia Kriston Dalma Málna
Horváth Veronika Zsófia Nikolaidou Alexandra Chrisanthi
Kaip Luca Viktória Nyári Marcell
Nagy Brúnó Pusztai Adél
Orosz Erik Dávid Somogyi Dóra Lina
Országh Márk Örs Szabó Bence Dominik
Papp Anna Nóra  
Straszinszky Mira  
Szabó Kornél  
Szűcs Dóra  
Vass Lili Borbála  
Vörös Panna  
4.a 4.b
Bajor Zsófia Horváth Barbara
Balázs – Záper Dominik Janosek Lilla
Bősze Dávid Tóth Béla
Dóczi Petra Turianytsia Taisiya
Fazekas Anna Sára Váraljai Réka
István Hanga  
Ledneczki Márk  
Mészáros Szofia Tímea  
Petruska Milla  
Stefanek Kata  
Szeghi Zsófia  
Szűcs Róbert  
Tóth Anna  
Tóth Luca Emma  
Török Dorka  
Török Marcell Gábor  
5.a 5.b
Horváth Inez Budai Lili
Kollár Natasa Nagy Patrícia
Kóródi Kevin Szekeres Zalán Sámuel
Magyar Anna Wéber Laura Anna
Mezei Balázs József  
Szabó Flóra  
Szeghi Luca  
6.a 6.b
Alabér Levente Brúnó Kézi Máté István
Borbély Villő Szófia Kurucz Lilien Jázmin
Chihab – Gál Diána Lara Ledneczki Edina
Fizil – Berzeviczy Daniella Parragh Áron
Lakos Jázmin Rajmon Bálint
Nagy Zselyke Hanna Reisz Bertalan
Páll Benjamin  
Plattner Kata  
Stefanek Orsi  
Szántó Áron Attila  
Támba Emese  
7.a 7.b
Eisemann Júlia Kinga Ruman Petra
Gágyor Zille Szécsi Kornél Nimród
Huri Diána  
Nagy Bianka  
Páll Panna  
Ujvári Borbála  
8.a 8.b
Balogh Milán Dienes Gyula Kolos
Erdélyi Dominik Horváth Luca
Kertész Nadin Józan Zsófia Lilla
Stefanek Petra Visnyei Lili Száva
Vasas Richárd Károly Zsankó Ildikó Judit

Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön elfogadja a nyilatkozatot azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen. Cookie szabályzat

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close