
Lezajlott a Gellért-hegyi Medve matekverseny!
- Publikálta Kőrösi Admin
- Kategóriák Matematikai tanulmányi verseny
- Date 2026.05.04.
Az április 25-i szombati Gellért-hegyi Medve Szabadtéri Csapatverseny 2600 résztvevővel, gyönyörű időben és remek hangulatban zajlott le a Jubileumi park környékén.
A három 5.a-s és három 7.a-s csapatunk hatalmas lelkesedéssel vetette bele magát a szabadtéri matekos kalandba. A ragyogó napsütésben, telefonjaik segítségével navigálva járták végig az állomásokat, miközben izgalmas, csavaros logikai feladatokat oldottak meg, és csapatként összedolgozva küzdötték le a kihívásokat. A verseny végére akár 6 km-t is megtettek – igazi szellemi és fizikai próbatétel volt számukra!
Gratulálunk minden csapatnak az elért eredményekhez és a kitartó versenyzéshez!
Orbán Gabriella
Nagy örömmel üdvözlünk ebben a virtuális térben, ahol izgalmas témákról és érdekességekről olvashatnak. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat és élményeinket az iskolai életből. Cikkeinkben és beszámolóinkban arra törekszünk, hogy betekintést nyújtsunk a tanórák, programok és az oktatás sokszínűségébe. Arra ösztönzünk mindenkit, hogy merüljenek el velünk együtt ebben az izgalmas felfedezésben, és osszák meg gondolataikat a blogon olvasottakról. Várjuk a véleményeket és ötleteket arról, hogy milyen témákat szeretnének még feldolgozva látni itt a blogon. Legyenek részesei ennek a különleges közösségnek, ahol a tudás és a pedagógiai kreativitás határtalan lehetőségeket kínál!
Ez is érdekelhet
Budapesti általános iskolások matematikaversenye
Medve Matekverseny az Orczy-kertben
