A 2019/2020-as tanévet az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:
(Vastagon szedve szerepelnek azok a diákok, akiknek a magatartás és szorgalma is példás.)

1. A 1. B
ÁDÁM MARTIN BARNA MÁRK GÁBOR
ÁGAI DORINA CSÍK ANNA
BAJKAI BORKA DÓRA HORVÁTH LIA
BALOGH MIRA HÜRKECZ GERGŐ
BUSA ROZÁLIA ANNA KOVÁCS GRÉTA
CSEKŐ SZILÁRD KÁLMÁN KOVÁCS LIZETT
DURMANCS-TÓTH DÓRA KRISTON DALMA MÁLNA
DZIBA DÁNIEL MIKULA BERNADETT
FARKAS ZSELKYE ZSÓFIA NIKOLAIDOU ALEXANDRA CHRISANTHI
HANNIG-NGUYEN BINH MINH PUSZTAI ADÉL
HEGEDŰS LOTTI SINKÓ IZABELLA MÁLNA
HORVÁTH VERONIKA ZSÓFIA SOMOGYI DÓRA LINA
KÁCSER FANNA SZABÓ BENCE DOMINIK
KAIP LUCA VIKTÓRIA  
NAGY BRÚNÓ  
NIE YILIN  
OROSZ ERIK DÁVID  
ORSZÁGH MÁRK ÖRS  
PAPP ANNA NÓRA  
PÁRKÁNYI MÁTÉ GERGŐ  
SERES BALÁZS  
STRASZINSZKY MIRA  
SZABÓ KORNÉL  
SZŰCS DÓRA  
VARGA NOEL ATTILA  
VASS LILI BORBÁLA  
VÖRÖS PANNA  
   
2.A 2.B
ÁCS-DA SILVA DÁNIEL HORVÁTH  BARBARA
BAJOR ZSÓFI JANOSEK LILLA
BALÁZS-ZÁPER DONMINIK NAGY DOMINIK
BERNÁTH JÁZMIN ZSELYKE RIGÓ LEVENTE
BŐSZE DÁVID SUHAJDA TITANILLA
DÓCZI PETRA TÓTH BÉLA
FAZEKAS ANNA SÁRA TÓTH DIÁNA
ISTVÁN HANGA VÁRALJAI RÉKA
IZSÁK HÉDI  
KÁLMÁN ZÉTÉNY  
LEDNECZKI MÁRK  
PETRUSKA MILLA  
STEFANEK KATA  
SZEGHI ZSÓFIA  
SZŰCS RÓBERT  
TÓTH ANNA  
TÓTH LUCA EMMA  
TÖRÖK DORKA  
TÖRÖK MARCELL GÁBOR  
   
3.A 3.B
DEÁK-KÁNTOR DÁNIEL ISTVÁN ADAMECZ ZSOMBOR
HORVÁTH INEZ BERECZ LÉNA HANNA
KOLLÁR NATASA BUDAI LILI
KÓRÓDI KEVIN JUHÁSZ TOMPOS GERGŐ
KUMLI BARNABÁS NAGY PATRÍCIA
MAG-TOKODI KRISTÓF PARÓCZAY DORINA
SZABÓ FLÓRA RÉTI KIRA VIKTÓRIA
SZEGI LUCA SZEKERES ZALÁN SÁMUEL
VARGA ZALÁN SZMETANOVICS BENCE
  VÁGI-BÍRÓ BOTOND ÁBEL
  WÉBER LAURA ANNA
  WÉBER REGINA
   
4.A 4.B
BORBÉLY VILLŐ SZÓFIA BOROS BARNABÁS
FIZIL-BERZEVICZY DANIELLA FEKETE LILI
GÁL DIÁNA LARA HÜRKECZ MIRA
LAKOS JÁZMIN KÉZI MÁTÉ ISTVÁN
NAGY ZSELYKE HANNA KOSZTYU JÁNOS
PÁLL BENJAMIN KURUCZ LILEN JÁZMIN
STEFANEK ORSOLYA LEDNECZKI EDINA
SÜVÖLTŐS BOGLÁRKA PARRAG ÁRON
  RAJMON BÁLINT
  SCHLAGER ZOLTÁN
   
5.A 5.B
EISEMANN JÚLIA KINGA ÁRVAY SZÁVA
GÁGYOR ZILLE SZÉCSI KORNÉL NIMRÓD
PÁLL PANNA  
   
6.A 6.B
BALOGH MILÁN DIENES GYULA KOLOS
ERDÉLYI DOMINIK HORVÁTH LUCA
KERTÉSZ NADIN JÓZAN ZSÓFIA LILLA
MOUKENGUE MARTIN VISNYEI LILI SZÁVA
PÓLIK OLÍVIA ZÁROL ZSÓFIA
STEFANEK PETRA ZSANKÓ ILDIKÓ JUDIT
VASAS RICHÁRD KÁROLY  
   
7.A 7.B
BORBÉLY BÍBORKA VÍTA GÉGÉNY EMMA
EISEMANN ZITA KLAUDIA HORVÁTH BARNA
FARKAS CSENGE JUDIT IVÁNFAI RÓBERT
KRISZT NATÁLIA VIVIEN KÉRDŐ GABRIELLA NÓRA
MAGYAR HUNOR KISS KAMILLA
MAGYAR MIRA KOLLÁR ANNA
SÁRI CSENGE KOTHENCZ ZSOMBOR
SEREGE MAJA ADRIENN LÁZOK LEVENTE FERENC
  LÉNÁRT OLÍVIA LAURA
  NAGY BOGLÁRKA
  SCHLAGER JÚLIA
  SZABÓ ZSÓFIA KINGA
  SZILASKI ÁDÁM
  SZILVÁSY BENCE
  SZOMOR HANGA DEA
  SZŰCS ÁKOS
  UDVAROS VERONIKA
   
8.A 8.B
BEJAN MIRA BIANCA ÁRVAY ÁDÁM
BEREK LAURA DAUDA JUDIT
BEREK LÍDIA DIENES CSENGE
ERDÉLYI ANNA NÓRA GÁL KAMILLA JÁRA
HANNIG-NGUYEN KHANH LINH  
HORVÁTH VIRÁG  
KÁLMÁN BÍBORKA VIRÁG  
KÁLMÁN FANNI  
SÁNTHA KATA  
SÜLLER ZITA  
SZABÓ ZSÓFIA  
TASI LUCA  
TÓTH REBEKA VIKTÓRIA  

A 2019/2020-as tanév félévi időszakát az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:
(Vastagon szedve szerepelnek azok a diákok, akiknek a magatartás és szorgalma is példás.)

1.a 1.b
Bajkai Borbála Hürkecz Gergő
Busa Rozália Kazmouz Ibrahim
Dziba Dániel Kriston Dalma Málna
Farkas Zselyke Magos Karina
Horváth Veronika Mikula Bernadett
Kácser Fanna Nikolaidou Alexandra Chrisanthi
Kaip Luca Paróczay Csepke
Nagy Brúnó Pusztai Adél
Orosz Erik Szabó Bence Dominik
Országh Márk  
Papp Anna  
Straszinszky Mira  
Szabó Kornél  
Szűcs Dóra  
Vass Lili  
Vörös Panna  
2.a 2.b
Bősze Dávid Nagy Dominik
Dóczi Petra Janosek Lilla
Fazekas Anna Sára Tóth Béla
István Hanga  
Izsák Hédi  
Kálmán Zétény  
Ledneczki Márk  
Petruska Milla  
Stefanek Kata  
Szeghi Zsófia  
Török Dorka  
Török Marcell  
3.a 3.b
Deák-Kántor Dániel I. Adamecz Zsombor
Horváth Inez Budai Lili
Kollár Natasa Juhász-Tompos Gergő
Kóródi Kevin Réti Kira Viktória
Kumli Barnabás Szekeres Zalán Sámuel
Mag-Tokodi Kristóf  
Magyar Anna  
Szabó Flóra  
Szeghi Luca  
4.a 4.b
Fizil-Berzeviczy Daniella Kurucz Lilien Jázmin
Lakos Jázmin Ledneczki Edina
Nagy Zselyke Hanna Parrag Áron
Páll Benjámin Rajmon Bálint
Stefanek Orsi  
5.a 5.b
Gágyor Zille Árvay Száva
Páll Anna Szécsi Kornél Nimród
6.a 6.b
Erdélyi Dominik Horváth Luca
Kertész Nadin Józan Zsófia Lilla
Késmárky Júlia Zárol Zsófia
Pólik Olívia Zsankó Ildikó Judit
Stefanek Petra  
Vasas Richárd Károly  
7.a 7.b
Eisemann Zita Klaudia Gégény Emma
Sári Csenge Kollár Anna
  Kothenc Zsombor
  Lázok Levente Ferenc
  Lénárt Olívia Laura
  Nagy Boglárka
  Szabó Zsófia Kinga
  Szilaski Ádám
  Szűcs Ákos
8.a 8.b
Berek Laura Árvai Ádám
Berek Lídia Dauda Judit
Erdélyi Anna Nóra Dienes Csenge
Jakab Rozália Réka Gál Kamilla Jára
Kálmán Bíborka Virág  
Kálmán Fanni  
Sántha Kata  
Szabó Zsófia  
Tóth Rebeka Viktória  

 

Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön elfogadja a nyilatkozatot azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen. Cookie szabályzat

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close