2019. FEBRUÁR
1. Alsós félévi bizonyítvány osztása
1. óra alsós iskolagyűlés
4 – 14 Valentin napi poszter verseny
5. Félévi SZMK értekezlet
Szülői választmány megbeszélése
8. Bolyai Természettudományi Verseny
Bendegúz Nyelvész Verseny Iskolai forduló
6 – 14 Szülői értekezletek
15. Zrínyi Ilona matematikaverseny 14:00
18. Házi helyesírási verseny alsó évfolyam
(1-4.évf.)
Teleki Pál Kerületi Földrajz Verseny
(Leövey 15:00)
18-20-ig Kincsesbánya Nyelvvizsga tábor
19. jelentkezési lapok továbbítása
20. Házi népdaléneklési verseny
Herman Ottó Környezet Verseny 1. forduló
22. Felsős farsang
25. Alsós farsang
25 – márc. 3. Pénz 7
28. Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja,
Látogatás a Terror házában 8. évfolyam

2019. JANUÁR
3 – 4. Tanítás nélküli munkanap – Digitális tananyag fejlesztés
9 – 11. Nyelvvizsga felkészítő tábor Kincsesbánya
14. Tankerületi úszóverseny
19. Az általános felvételi eljárás kezdete.
Központi írásbeli felvételi vizsgák 10:00
21. Házi versmondó verseny
24. Pótló Központi írásbeli felvételi 14:00
25. Első félév vége
31. Félévi Bizonyítvány osztás, Iskolagyűlés

2018. DECEMBER
nov. 27-től – dec. 15-ig Cipősdoboz akció (adományozás gyerekeknek)
1. Munkanap
 
3.
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP
(tantestületi kirándulás – Edelény)
4. Holle anyó (suliban – 1.a, 2.b)
 
5.
Krampusz futás
Házi szavaló verseny (felső tagozat)
6. Mikulás futás
7. Jelentkezési határidő a központi írásbeli felvételikre
8. Adventi Sportnap- FEGYIÖK
11. 13:00-16:30 Karácsonyi forgatag (vásár)
11 – 20. Osztálykarácsonyok
12. Aranyceruza helyesírási verseny II. forduló
13. Mézeskalács sütés 5 – 6. évfolyam
14. 10:00-14:00 Leövey labor 7. évfolyam
15. Karácsonyi Forgatag, játszóház
Városliget
20. Karácsonyi flash mob
21. Karácsonyi műsor (alsó 9:00; felső 11:00)
22-től – január 06-ig Téli szünet

2018. NOVEMBER
5. Behívásos fogadóóra felsős
6. Házi Kazinczy szépolvasó verseny
7. Szépolvasási verseny
9. Bolyai anyanyelvi csapatverseny
10. SZOMBATI MUNKANAP
12. Barkácsmackó Műhely
12-15. Nyílt tanítási napok külön ütemezve
16. Negyedéves értékelések beírásának határideje
19. 14:30 Iskolai angol nyelvi verseny és prózamondó
20. Házi mesemondó verseny
26. Fogadóóra
28. Kerületi mesemondó verseny
30. Adventi koszorúkészítés

2018. OKTÓBER
1. Fogadóóra
3. TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP – Pályaválasztási Börze, Osztálykirándulások
5. Az aradi vértanúk emléknapja
12. 14:30-tól Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló rendezése
13. MUNKANAP
15. – 19. Papírgyűjtés
15. – 26. Halloween poszter verseny
19. Megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcról
22. MUNKASZÜNETI NAP
23. MUNKASZÜNETI NAP
25. 15:30-tól Halloween Party – felső
26. Halloween Nap – alsó tagozat
29. – nov. 2. Őszi szünet

2018. SZEPTEMBER
3. Tanévnyitó ünnepély
5. – 12. Szülői értekezletek
17. Ötödikesek átadása – 5.a
18. Ötödikesek átadása – 5.b
28. Családi Nap

 

Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön elfogadja a nyilatkozatot azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen. Cookie szabályzat

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close