A 2017/2018-as tanév félévi időszakát az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:

1.A 1.B
Deák-Kántor Dániel Adamecz Zsombor
Dobler Dorka Farkas Zara
Horváth Inez Fatka Dávid
Kollár Natasa Nagy Patrícia
Kóródi Kevin Réti Kira
Kumli Barnabás Szekeres Zalán
Mag-Tokodi Kristóf Vági-Bíró Botond
Magyar Anna Váraljai Olivér
Szeghi Luca Varga Dominik
Töltési Áron Wéber Laura
Wéber Regina
2.A 2.B
Fizil-Berzeviczy Daniella Fekete Lili
Fogarasi Nóra Hürkecz Mira
Lakos Jázmin Kézi Máté
Nagy Zselyke Kurucz Lilien
Páll Benjámin Lázók Zénó
Ledneczki Edina
Parrag Áron
Puskás Emma
Rajmon Bálint
Schlager Zoltán
Szombati Nóra
Reisz Bertalan
3.A 3.B
Eisemann Júlia Árvay Száva
Gágyor Zille Ruman Petra
Páll Panna Vörös Sára
4.A 4.B
Balogh Milán Visnyei Lili
Bejan Lara
Horváth Botond
Kertész Nadin
Késmárky Júlia
Monkengue Martin
Pleskó Eperke
Pólik Olívia
Rezsdovics Zalán
Stefanek Petra
Takács Dorina
Varga Zille
Vasas Richárd
5.A 5.B
Czagány Tétény Boncz Áron
Eisemann Zita Gégény Emma
Farkas Csenge Kiss Kamilla
Fogarasi Eszter Kollár Anna
Magyar Mira Kothenc Zsombor
Magyar Hunor Krofinger Krisztina
Serege Maja Lázok Levente
Lénárt Olívia
Nagy Boglárka
Szabó Zsófia
Szilvásy Bence
Szűcs Ákos
Udvaros Veronika
6.A 6.B
Árvay Ádám
Sörfőző Míra
7.A 7.B
Strack Ádám Gégény Eszter
Nagy Enikő
8.A 8.B
Horváth Evelin Bottlik Péter
Kálmán Lili Karalyos Jázmin
Rezsdovics Zoltán Kovács Andrea
Várkonyi Zsófia

A 2016/2017-es tanév végén az alábbi diákok értek el kitűnő eredményt:
(Félkövéren vannak szedve azok, akik magatartásból és szorgalomból is
a legjobb minősítést kapták.)

1.a 1.b
 Alabér Levente Brúnó  Boros Barnabás
 Borbély Villő Szófia  Chen Yu Kun
 Fizil-Berzevicy Daniella  Fekete Lili
 Fogarasi Nóra  Hürkecz Mira
 Gál Diána Lara  Kézi Máté István
 Lakos Jázmin  Kosztyu János
 Nagy Sándor Miklós  Kurucz Lilien Jázmin
 Nagy Zselyke Hanna  Lázók Zénó
 Páll Benjamin  Ledneczki Edina
 Stefanek Orsi  Parrag Áron
 Süvöltős Boglárka Puskás Emma
 Támba Emese  Reisz Bertalan
 Visnyei Zalán  Rajmon Bálint
 Schlager Zoltán
 Szombati Nóra
2.a  2.b
Eisemann Júlia Kinga Árvay Száva
Gágyor Zille Botos Boglárka
Kassai Leó Botond Farkas Botond
Mag-Tokodi Kira Ivánfai András
Páll Panna Rumann Petra
 Vörös Sára
Willmann Gréta
3.a 3.b
Balogh Milán Forgács Benedek
Erdélyi Dominik Horváth Luca
Horváth Botond Józan Zsófia Lilla
Kertész Nadin Visnyei Lili Száva
Késmárky Júlia
Moukengue Martin
Pleskó-Horváth Izabella Eperke
Pólik Olívia
Rezsdovics Zalán
Stefanek Petra
Varga Zille
Vasas Richárd Károly
4.a 4.b
Borbély Bíborka Víta Boncz Áron
Czékmán Alíz Elizabet Egervári Zsombor
Darvasi Anna Gégény Emma
Dóczi Zita Horváth Barna
Eisemann Zita Klaudia Kiss Kamilla
Farkas Csenge Judit Kothenc Zsombor
Fogarasi Eszter Kronfinger Krisztina
Károly Kiara Lázók Levente Ferenc
Kriszt Natália Vivien Nagy Boglárka
Magyar Hunor Schlager Júlia
Magyar Mira Szabó Zsófia Kinga
Posgay Csenge Szomor Hanga Dea
Sári Csenge Szűcs Ákos
Serege Maja Adrienn Udvaros Veronika
Varga Péter
Vígh Petra
5.a 5.b
Kálmán Fanni Árvay Ádám
Sántha Kata Dauda Judit
Tóth Mira Anna Sörfőző Mira
6.a 6.b
Enyedi Laura Flóra Gégény Eszter
Fekete Dávid Béla Krofinger Levente
Tasi Balázs Máté Nagy Dóra Veronika
Nagy Enikő Hajna
Nagy Máté
7.a  7.b
Horváth Evelin Viktória Bottlik Péter Tamás
Kálmán Lili Karalyos Jázmin Anna
Rezsdovics Zoltán Kovács Andrea Tünde
Várkonyi Zsófia Julianna
8.a 8.b
Ábel Zita Hanisch Laura
Horváth Bálint Márk Kiss Kornélia
Horváth Lili Roza Luca
Kumli Kata Szabó Zsóka
Magyar Gábor Szalai Zorka
Szics Alexander
Tasi Barnabás
Ujvári Julianna

A 2016/2017-es tanév félévi időszakát az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:

1. A 1. B
Alabér Levente Boros Barnabás
Fizil-Berzeviczy Daniella Fekete Lili
Gál Diána Lara Huszár Olivér
Lakos Jázmin Hürkecz Mira
Nagy Sándor Kézi Máté Tamás
Nagy Zselyke Kosztyu János
Páll Benjamin Kurucz Lilien Jázmin
Rácz Hunor Ledneczki Edina
Stefanek Orsi Parrag Áron
Süvöltős Boglárka Puskás Emma
Támba Emese Rajmon Bálint
Visnyei Zalán Schlager Zoltán
Veixl Botond Szombati Nóra
2. A 2. B
Eiseman Julcsi Árvay Száva
Gágyor Lille Ivánfai András
Kassai Leó Ruman Petra
Páll Panna Szécsi Kornél
Huri Diána Vörös Sára
3. A 3. B
Balogh Milán Forgács Benedek
Erdélyi Dominik Horváth Luca
Horváth Botond Józan Zsófia Lilla
Kertész Nadin
Moukengue Martin
Stefanek Petra
4. A 4. B
Eisemann Zita Klaudia Boncz Áron
Farkas Csenge Judit Egervári Zsombor
Fogarasi Eszter Gégény Emma
Magyar Hunor Kothenc Zsombor
Magyar Mira Krofinger Krisztina
Posgay Csenge Lázok Levente Ferenc
Serege Maja Adrienn Nagy Boglárka
Vígh Petra Szabó Zsófia Kinga
Szomor Hanga Dea
Szűcs Ákos
Udvaros Veronika
5. A 5. B
Kálmán Fanni Árvai Ádám
Országh Janka Sörfőző Mira
6. A 6. B
Fekete Dávid Béla Gégény Eszter
Strock Ádám Krofinger Levente
Nagy Dóra Veronika
Nagy Enikő Hajna
7. A 7. B
Horváth Evelin Viktória Bottlik Péter Tamás
Kálmán Lili Kovács Andrea Tünde
Rezsdovics Zoltán
8. A 8. B
Ábel Zita Hanisch Laura
Bruda Gabriella Krisztina Kiss Kornélia
Horváth Lili Roza Luca
Kumli Kata Szabó Zsóka
Magyar Gábor Szalai Zorka
Szics Alexander
Tasi Barnabás
Ujvári Julianna

A 2015/2016-os tanév végén az alábbi diákok értek el kitűnő eredményt:

1.a 1.b
Ádám Natália Árvay Száva
Dziba Sára Botos Boglárka
Eisemann Júlia Buliczka Tamás
Gágyor Zille Farkas Botond
Huri Diána Gőgh Benedek
Kassai Leo Ivánfai András
Kenesi Stefánia Leposa Armand Patrik
Kérdő Bence Ruman Petra
Kóródi Zsombor Sári Bence
Kovács Bernadett Szabó Lóránt
Majoros Karolina Szatmári Bíborka
Nagy Bianka Szécsi Kornél
Pál Panna Szénási Viktória
Szabó Barnabás Vörös Sára
Szávai Bíborka
Szűcs Péter
Ujvári Borbála
2.a 2.b
Balogh Milán Forgács Benedek
Horváth Botond Horváth Luca
Kertész Nadin Józan Zsófia Lilla
Késmárky Júlia Margitics Vanda
Pálik Olívia Visnyei Lili Száva
Rezsdovics Zalán Zárol Zsófia
Sánta Lili
Stefanek Petra
Takács Dorina
Varga Zille
Vasas Richárd Károly
3.a 3.b
Borbély Vita Boncz Áron
Darvasi Anna Egervári Zsombor
Dóczi Zita Füredy Balázs
Döbrössy Gizella Gégény Emma
Eisemann Zita Horváth Barna
Farkas Csenge Ivánfai Róbert
Fogarasi Eszter Kiss Kamilla
Károly Kiara Kothenc Zsombor
Magyar Hunor Krofinger Krisztina
Magyar Mira Lázok Levente
Posgay Csenge Nagy Boglárka
Sári Csenge Schlager Júlia
Serege Maja Adrienn Szabó Zsófia
4.a 4.b
Bejan Mira Árvay Ádám
Berek Laura Danda Judit
Hannig-Nguyen Khanh Linh Dienes Csenge
Horváth Virág Sörfőző Míra
Kálmán Fanni Varga Bálint Sándor
Kiss Virág
Országh Janka
Pápai Márton
Sántha Kata
Szepesy-Szép Lili
Tóth Míra
5.a 5.b
Antal Benjámin János Gégény Eszter
Enyedi Laura Gönczi Eszter
Fekete Dávid Krofinger Levente
Kothenc Barnabás Nagy Dóra
Szécsi Mirtill Nagy Enikő
Tasi Balázs Nagy Máté
6.a 6.b
Horváth Evelin Bottlik Péter
Kálmán Lili Karalyos Jázmin
László-Kiss Márton Kovács Andrea
Rezsdovics Zoltán Sörfőző Réka
Sántha Eszter
Szlama Júlia
Vajó Péter
Várkonyi Zsófia
7.a 7.b
Bruda Gabriella Győrffy Gréta
Horváth Lili Hanisch Laura
Kumli Kata Kiss Kornélia
Magyar Gábor Lukács Péter
Szics Alexander Nagy Anna Krisztina
Tasi Barnabás Roza Luca
Ujvári Julianna Szabó Zsóka
Szalai Zorka
8.a 8.b
Biczó Katalin Árvay Péter
Erdei Krisztina Csüllög Bence
Kiss Anna Szilágyi Diána
Kuklis Júlia
Németh Martin
Szabó Fanni

A 2015/2016-os tanév félévi időszakát az alábbi diákok zárták kitűnő eredménnyel:

1.a 1.b
Ádám Natália Árvay Száva
Eisemann Júlia Botos Boglárka
Gágyor Zille Buliczka Tamás
Huri Diána Farkas Botond
Kassai Leó Gőgh Benedek
Kóródi Zsombor Ivánfai András
Kenesi Gréta Stefánia Leposa Armand
Kérdő Bence Ruman Petra
Kudela Janka Szabó Lóránt
Majoros Karolina Szatmári Bíborka
Nagy Bianka Szénási Viktória
Páll Panna Vörös Sára
Szabó Barnabás
Szűcs Péter
Ujvári Borbála
2.a 2.b
Balogh Milán Bokros-Mokalisz Fedra
Erdélyi Dominik Forgács Benedek
Horváth Botond Gyovai Fruzsina
Hőgyi Zara Horváth Luca
Kertész Nadin Józan Zsófia Lilla
Késmárky Júlia Juhász Sándor Hunor
Pólik Olivia Margitics Vanda
Rezsdovics Zalán Pitenyák Máté
Stefanek Petra Szabó Nimród Milán
Vasas Richárd Visnyei Lili Száva
Zárol Zsófia
3.a 3.b
Borbély Bíborka Víta Boncz Áron
Darvasi Anna Egervári Zsombor
Dóci Zita Gégény Emma
Döbrössy Gizella Horváth Barna
Eisemann Zita Ivánfai Róbert
Fogarasi Eszter Kiss Kamilla
Károly Kiara Kothenc Zsombor
Magyar Hunor Krofinger Krisztina
Magyar Mira Kuszinger Lili
Posgay Csenge Lázok Levente
Sári Csenge Nagy Boglárka
Serege Maja Schager Júlia
Szabó Zsófia
4.a 4.b
Berek Laura Árvay Ádám
Hannig Linh Sörfőző Mira
Horváth Virág Varga Bálint
Kálmán Fanni
Országh Janka
Sántha Kata
Tóth Mira
Tasi Luca  
5.a 5.b
Antal Benjamin Gégény Eszter
Enyedi Laura Gönczi Eszter
Hegedűs Zalán Krofinger Levente
Kothenc Barnabás Nagy Enikő
6.a 6.b
Horváth Evelin Kovács Andrea Tünde
László Kiss Márton Sörfőző Réka
Meszlényi István
Szlama Júlia
Vajó Péter
Várkonyi Zsófia
7.a 7.b
Kumli Katalin Hanisch Laura
Szics Alexander Kiss Kornélia
Tasi Barnabás Szabó Zsóka
8.a 8.b
Biczó Katalin Árvay Péter
Németh Martin Csüllög Bence
  Szilágyi Diána

 

Iskolánk a 2014/2015-ös tanévben az alábbiak szerint teljesített:

Tanulmányi eredmények
Osztályok Átlag
1.a
1.b
2.a 4,78
2.b 4,88
3.a 4,7
3.b 4,52
4.a 4,74
4.b 4,57
Alsó tagozat átlaga: 4,7
5.a 4,62
5.b 4,17
6.a 4,7
6.b 4,62
7.a. 4,45
7.b 3,84
8.a 4,5
8.b 4,18
Felső tagozat átlaga: 4,39
Iskola átlaga: 4,55

Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön elfogadja a nyilatkozatot azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen. Cookie szabályzat

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close